Õhupuhasti Daikin MC55W / MCK55W

479.00573.00

Kuumakse al. 17.31 / 48 kuud

Daikini õhupuhastid leevendavad astma ja allergia sümptomeid, sest need eemaldavad õhust tolmuosakesed ja õietolmu, ning aitavad hoiduda haigestumisest, sest filtreerivad õhust välja bakterid ja viirused.

Kui õhk on liiga kuiv lisatakse niisutava õhupuhasti õhukesest veepaagist õhku niiskust – nii ei ole käenahk kuiv ega kurk hommikuti kähe.

Õhupuhastid elimineerivad lõhnad ja nii on kodu õhk alati värske ja puhas.


Tutvu ka ESTO järelmaksu võimalustega

 


Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

DAIKIN Õhupuhastid MC55W / MCK55W

  • Puhas õhk tänu väljutavatele plasmaioonidele ja flash-striimer tehnoloogiale
  • Suure jõudlusega HEPA-filter püüab kinni peened tolmuosakesed
  • Filter, mida peab iga 10 aasta tagant vahetama
  • Eemaldab 99% viirusosakestest suurusvahemikus 0,1 μm kuni 2,5 μm
  • Kompaktsed, tõhusad ja vaiksed
  • Võimas niisutus, mis kaitseb õhukuivuse ja viiruste eest (MCK55W)

Daikini õhupuhastid tõestasid oma efektiivsust koroonaviiruse vastu.

Prantsusmaal asuv Institut Pasteur de Lille järeldas oma katsete põhjal, et Daikini õhupuhastid kõrvaldavad kahe ja poole minuti jooksul üle 99.98% koroonaviirusest HCoV-229E.

Oma tehnoloogia tõhususe tõestamiseks usaldas Daikin Prantsusmaal asuvat Institut Pasteur de Lille laboratooriumit oma õhupuhastite valiku testimisega. Nüüd on ametlikult kinnitatud, et Daikini mudelid kõrvaldavad kahe ja poole minutiga enam kui 99.98% koroonaviirusest HCoV-229E.

Institut Pasteur de Lille viis testi läbi viirusega HCoV-229E, mis on väga lähedalt seotud SARS-CoV-2 koroonaviirusega. Turvalisuse huvides ei kasutatud SARS-CoV-2 viirust. Kuna need kaks viirust kuuluvad samasse perekonda, on põhjust väita, et Daikini õhupuhastid on olulised relvad viiruse leviku vähendamises ja COVID-19 pandeemia vastu võitlemises.

Daikini õhupuhastite efektiivsus saavutatakse läbi kahe olulise teguri kombinatsiooni: suure jõudlusega elektrostaatiline HEPA-filter, mis püüab viiruse kinni, millele järgneb intensiivne kokkupuude Daikini patenteeritud Flash Streameri tehnoloogiaga, mis viiruse kõrvaldab.

Daikini ventilatsiooni ja õhupuhastuse juht M. Olivier Luminati ütles: „Testi tulemused on ühiskonna jaoks väga head uudised. Just siis, kui kõik valmistuvad kontoritesse ja tavalisse ellu naasmiseks, saame luua tingimused, et seda turvalisemal moel teha. Daikini pühendumus tervislikule sisekeskkonnale on kaasa toonud laia õhufiltreerimis- ja puhastustoodete portfelli. Kasutame neid tehnoloogiaid oma konditsioneeride, kütte- ja ventilatsioonilahendustes nii väikeste kui ka suurte hoonete jaoks. Me saame põhimõtteliselt leida lahenduse igaühele, kes vajab puhast ja värsket siseõhku.“

Instituut testis ka õhupuhastite efektiivsust hooajalist grippi põhjustava H1N1 viiruse vastu. Samade katsete järel järeldab Institut Pasteur de Lille, et Daikini õhupuhastid kõrvaldavad kahe ja poole minuti jooksul enam kui 99.93% H1N1 viirusest. See tõestab, et need üksused on ka väga efektiivsed gripi vastu võitlemisel.

Õhu puhastamine ja ventilatsioon on tervislike siseruumide jaoks võtmetähtsusega

Õhukvaliteedi juhtimise spetsialistina peab Daikin oma missiooniks pakkuda innovatiivseid lahendusi ning on õhupuhasteid müünud üle 45 aasta. Daikini õhupuhastid ja patenteeritud õhupuhastustehnoloogia, mida kasutatakse ka teistes Daikini seadmetes, on ammu tõestanud oma efektiivsust lisaks õietolmule ja viirustele ka õhusaaste vastu.

Daikini õhupuhastid puhastavad siseruumide õhku, viies seda puhastist läbi ja lastes õhul minna läbi mitmete filtrite ja puhastustehnoloogiate. Tavaliselt kasutatakse puhasteid elamutes, väikestes kontorites, kauplustes, klassiruumides, ooteruumides ja arstikabinettides. Daikini õhupuhasti õhuvool on umbes 330 m³ tunnis. See tähendab, et tavalise ruumi õhuhulk voolab läbi seadme mitu korda tunnis.

Siseõhu kvaliteedil on suur mõju inimeste jõudlusele ja heaolule. Mitmed faktorid mõjutavad õhukvaliteeti, näiteks PM2.5 osakesed, allergeenid ja õhuniiskus. Daikin nägi seda murekohta juba ammu ja lansseeris oma esimese õhupuhasti Jaapanis 1975. aastal. M. Anthony Dimou, Daikini õhupuhastite juht Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas, ütleb: „Institut Pasteur de Lille’i tulemused on läbimurre nii meie kui ka ühiskonna jaoks. Ma olen kindel, et Daikinist võib saada siseõhu kvaliteedi juhtimise suurim nimi Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.“

Tehnilised andmed MC55W MCK55W
Tüüp Õhupuhasti Niisutav õhupuhasti
Mõõdud K x L x S mm 500 x 270 x 270 700 x 270 x 270
Kaal kg 6,8 9,5
Müraõhutase Õhupuhastusel (Turbo/M/L/Vaikne) dB(A) 53/ 39 / 29 / 19 53/ 39 / 29 / 19
Niiskusrežiimil (Turbo/M/L/Vaikne) 53 / 39 / 33 / 25
Deodoreeriv meetod Flash-striimer + deodoreeriv katalüsaator
Tolmukogumismeetod A Elektrostaatiline HEPA-filter
Sobiv ruumi pindala 41
Õhupuhastus (Turbo/M/L/Vaikne) kW 0.037 / 0.015 / 0.010 / 0.008 0.056 / 0.017 / 0.010 / 0.007
Niiskusrežiim (Turbo/M/L/Vaikne) kW 0.058 / 0.019 / 0.014 / 0.011
Toitepinge V 220-240/220-230 220-240/220-230

 


Küsi hinda koos paigaldusega!

Title

Go to Top