Sensei õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumbad

Miks valida Sensei soojuspumpasid

SENSEI eelis on erinevate klasside kliimaseadmete sarjade loomine. Sellele on eelnenud põhjalik arendustöö erinevate tehniliste omadustega mudelite väljatöötamiseks.

Me ei unusta pärast ostu ka klienti. Meil on muljetavaldav tehniline baas, kogenud spetsialistide meeskond kliimaseadmete paigaldamiseks ja nende hilisemaks teeninduseks.

Meie meeskond töötab kogu Euroopas ja on valmis appi tulema, et probleem kiiresti lahendada ja klientidele mugavad elamistingimused pakkuda.

Meie tooteid ostes saab ostja parima kliimaseadme, mille on loonud maailma tehnikavaldkonna tipud ja rakendanud valdkonna juhtivad ettevõtted.

Müüme ainult sertifitseeritud seadmeid. Meie toodetele on lisatud järgmine tõendavate dokumentide loend:

  1. Keskkonnaohutuse kinnitus.
  2. Vastavussertifikaat.
  3. Sanitaar- ja epidemioloogiateenistuse kinnitus.
  4. Dokumendid, mis kinnitavad paigaldajate, inseneride ja juhtide kõrget kvalifikatsiooni.

SENSEI seadmed on HVAC-seadmete turul parima hinna ja kvaliteedi suhte tunnustatud etalonid.

  • VAIKNE
  • USALDUSVÄÄRNE
  • ÖKONOOMNE

Meie tooted moodustavad 7% Euroopa kliimatehnoloogia turust. SENSEI inverterkliimaseadmetel on Euroopas enam kui veerand miljonit ostjat. Garanteerime oma seadmetele 5 aastat tõrgeteta tööd. Meie spetsialiside tehtud iga-aastane hooldus pikendab seda perioodi kuni 10 aastani.

Meie ettevõte kannab kõik kulud kauba kohaletoimetamisel Euroopa igasse nurka.

Kliendid usaldavad meid, sest oleme 14 aastat teinud seda, mida armastame – tootnud ja müünud kliimaseadmeid. Selle aja jooksul on SENSEI meeskond läbinud pika, raske, kuid huvitava tee. Meie pingutusi, ennastsalgavat tööd ja soovi muuta inimeste elu paremaks, on tunnustatud.

Jääb üle vaid tellimus esitada ja end värskendada kuumuses ja soojendada külmas!

Vali omale sobiv toode!

Küsi rohkem infot SENSEI toodete kohta!

Küsi pakkumist